Usługi

Danmax specjalizuje się zarówno w technice grzewczej jak i instalacjach klimatyzacji i wentylacji. W naszej ofercie znajduje się:

 

KLIMATYZACJA Specjalizujemy się w istalowaniu wysokiej klasy systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Prowadzimy ponadto prace związane z montażem urządzeń automatyki z ciągłą wizualizacją zachodzących procesów. Zapewniamy serwis gwarancyjny. Instalujemy systemy liczących się na rynku producentów urządzeń klimatyzacyjnych, wykonując przy tym cały osprzęt, indywidualnie przystosowując do pomieszczenia. Oferujemy prace od projektu po wykonastwo. Oferujemy:
-Klimatyzatory naścienne
-Klimatyzatory naścienne z inwerterem
-Klimatyzatory podsufitowe i przypodłogowe
-Klimatyzatory kasetonowe
-Klimatyzatory kanałowe
-Multisplity

 

WENTYLACJA System wentylacyjny zapewnia optymalny komfort klimatyczny pomieszczeń, zapewnia równomierne rozprowadzenie świeżego powietrza w budynku, przy jednoczesnym zminimalizowaniu strat energetycznych, związanych z wentylacją. System współpracuje z każdym typem ogrzewania budynku oraz z kominkiem.
Istnieje możliwość wyposażenie systemu w gruntowy wymiennik ciepła o działaniu antybakteryjnym, a także w system filtracyjny.

 

 

TECHNIKA GRZEWCZA Specjalizujemy się w montażu oraz sprzedaży różnego rodzaju technik grzewczych. Oferujemy:


- KOTŁY GRZEWCZE Służące do ogrzewania pomieszczeń oraz do przygotowania ciepłej wody użytkowej na różne paliwa stałe i płynne. Kotły dostępne na rynku charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Są ergonomiczne i łatwe w obsłudze.


- KOLEKTORY SŁONECZNE Wykorzystując odnawialne źródło energii jakim jest energia słoneczna dbamy o środowisko. Energia słoneczna to darmowe źródło ciepła. Dzięki kolektorom słonecznym nie tylko oszczędzamy gaz przeznaczony do produkcji ciepłej wody użytkowej , ale także wspomagamy prace instalacji centralnego ogrzewania.


- POMPY CIEPŁA Nasza firma zawsze podąża za najlepszymi rozwiązaniami w technice grzewczej.
Obecnie do takich rozwiązań zalicza sie pompy ciepła, które dzięki brakowi procesu spalania, są bezpiecznie i ekologicznie. Należy dodać jeszcze jedną i najważniejszą zaletę tego rozwiązania- bardzo tanie ogrzewanie. Poniżej moga Państwo zapoznac się z zasadą działania pompy ciepła.

 

- STACJE UZDATNIANIA WODY Zapewniają odpowiednio miękką wode, która nie pozostawia uciążliwego kamienia na urządzeniach AGD i wszystkich współpracujących z wodą użytkową, a także minimalizują zużycie detergentów

 

- KOTŁY C.O. z podajnikiem na paliwo stałe. Ich zaletą jest:
 mechanicznie doprowadzane paliwo,
 wielopaliwowe palenisko,
 mikroprocesorowy sterownik,
 dodatkowy ruszt żeliwny,
 wysoka żywotność urządzenia,


- OGRZEWANIE PODŁOGOWE


- GRZEJNIKI STALOWE PŁYTOWE i ALUMINIOWE

 

Danmax zajmuje się również sprzedażą i montażem folii okiennych i samochodowych 

Strona główna Kontakt biuro@danmax.pl
Projekt: www.studioproffi.pl